Apr
24

Onze kumpulan: makanmakan ja!

By Indisch 3.0  //  Nieuws van I3, Parties, Recepten, Reportages  //  11 Comments

Het was een echt Indisch huiskamerfeestje, gisteren in Kopi Susu, Utrecht. We leerden nieuwe mensen kennen, nieuwe smaken en hebben half Lombok wakker geschud met het gelach om Willem-Jan “Merah” Brederode’s optreden. We hebben gehoord dat een paar Indo’s vervolgens tot een uur of vijf nog de binnenstad van Utrecht onveilig gemaakt hebben.

Hierbij een korte impressie. Binnenkort vinden jullie op deze site ook een compilatie van Merah’s stand-up. Nu alvast wat bekijken? Je kan hier de making-of van de eerste Cicaks-aflevering zien die we gisteravond als eerste aan onze gasten hebben vertoond.

Making of de Cicaks (5 april 2010): Voorjaarsverwarring op het Malieveld.

Camera en montage: Eric Klerks

Gerelateerde berichten

  • Frank

    Leuk en gesellie, interessante en boeiende historische gesprekken.
    And last but not least….de makanan was enak, Merah geweldig, Kirsten professioneel en charmant. I’ll be there next time again!
    (Heb ook nog een paar foto’s verstuurd..) :-)

  • PatrickW

    Een groot compliment én felicitatie waard. Pukul terus! Blog en 3.0 on.
    Hartelijke groet! Patrick (die er helaas niet bij kon zijn ;-)

  • http://www.kirstenvos.nl Kirsten Vos

    @Jeroen dank je, onwijs leuk dat je er was! En ben blij te horen dat je een gezellige avond hebt gehad.

  • Jeroen van Uhm

    Was super!
    Goed georganiseerd, lekker eten en ga vooral door met het maken van filmpjes!

  • Njoe

    Dag Kisten,Tropsche Kopi Susu,echt smakelijke gerechten en prettig samenzijn. succes met toekomstige plannen, hartelijke groet, Jan en Njoe

  • http://www.kirstenvos.nl Kirsten Vos

    @Tiurlan: je staat er leuk op, heb je t gezien ;-) ? En ja, hopelijk tot snel!

  • http://www.kirstenvos.nl Kirsten Vos

    @Marco: graag gedaan :-) Superblij om te horen dat je het naar je zin hebt gehad!

  • http://www.kirstenvos.nl Kirsten Vos

    @Bas: ja, leuk, ik ben heel erg benieuwd!

  • http://www.pindakaasfestival.nl Tiurlan

    Het was ontzettend gezellig! Sfeer was TOP en ‘t eten was heerlijk! Merah’s optreden was geweldig! Zeker voor herhaling vatbaar!

    Hopelijk tot snel! :-)

  • Marco

    Was idd gezellig op jullie feestje,leuke knusse gelegenheid en goede sfeer…bij deze bedankt voor de gastvrijheid en t lekkere eten :)

  • http://basdemeijer.nl Bas

    Ja, was goed feestje. Ook de afterparty. Stuur binnenkort wat foto’s

Geef je e-mailadres op en je ontvangt automatisch de nieuwste posts in je mailbox.

Alle posts

Find us on Facebook

UA-19034130-1